.png.2fedbaeed142d9ffa7ad27f243687120.png)
Typ sprzętu: Kable Głośnikowe
Producent: Hotline
Model: Blue spiral
(4.5/5 na podstawie 2 opinii)
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: Dostałem do testów ale chetnie bym go u siebie zostawił
Ile zapłaciłeś/aś?: Podobno metr kosztuje ponad 120zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Z Ciekawości i za namową.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: Z moim Nakamichi OFC 2x4mm2, w pamieci mam jeszcze płaskie kable z cewek Pollinka i QEDa X-tube300
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Cd-Denon DCD-S1, Sony Ta-F808ES,Klotz La Grange,Dexon triple shielded.Listwa Sieciowa DIY , sieciówki Teflonowe DIY,Nakamichi OFC
Kabelek ten trafił do mnie dzięki uprzejmosci i cierpliwości jednego z Forumowych kolegów.
Test Kabli głośnikowych to u mnie rzadkość bo rozpinac i przenosić kolumny to dla mnie katorga...ale...
Hotline to kawał solidnego bata 24 oddzielnie izolowane żyły skręcone w całość i izolowane wspólną główną izolacją .Odizolowanie kabla kupionego ze szpuli to już nie lada przeżycie i zajmuje to troche czasu. Warto zaopatrzyć się w mały ostry nożyk i trochę cierpliwości.
Mój system to Cd Denon, Wzmak Sony a kolumny Phonar P20S i na tym systemie słuchałem kabelka jednynie zmieniając interkonekty z Klotza na Dexona a by uchwycić bardziej ewentualne różnice. Muzyka której używałem w czasie testu to Sting, Diana Krall, Matt Bianco& Basia, na chwile pojawił się Marek biliński z El-muzą oraz z cięższego repertuaru Type O Negative.
Kabelek daje ogólne nasycenie tak na górze jak i na basie , średnicy całośc podana jest niezwykle dynamicznie i żywo jednakże u mnie srednica była w małym stopniu uwypuklona...tak własnie się zachowuja Phonary po dołaczeniu „niezmulającego” kabla ..znam je to wiem.
Wokale bardzo miękkie naturalne bez jakichkolwiek przerysowań mimo podbijanej średnicy!!
Kontrola Basu jak i ogólne operowanie na tym zakresie nie podlega żadnym dyskusjom bas potrafi uderzyć, zafurkotać a na nagraniu z dudniąca gitara basową nie przeszkadza ona reszcie tła tzn. bas ma swoje miejsce nie rozlewa się bez kontroli.
Płyta Stinga N.L The Sun jeszcze nigdy tak długo mnie nie czarowała jak z tym kabelkiem.
W sumie bardzo udany i wszechstronny polski produkt godny polecenia.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: dystrybutor
Ile zapłaciłeś/aś?: wypożyczenie (napewno zostaje)
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: nie miałem jeszcze tak dobrego głośnikowca w swoim systemie
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: Qed Genesis Siver Spiral;Qed x-tube 300;Positiv Cable;XLO Pro600
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Marantz pm 7000;Marantz cd 6000 ose;kolumny Vifa XT18WH i SS 9700;interkonekt Sonus Oliva
Zacznę od budowy,czysta miedż 48 osobno izolowanych żył(po24 na plus i minus)Kabelek od pierwszych chwil robi bardzo dobre wrażenie,charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką,piękną barwą oraz nasyceniem dżwięku.Bas jest dynamiczny,zwarty i nasycony,instrumęty na scenie mają swoje naturalne rozmiary,wokale są ładnie wyjęte z tła,naturalne bez cienia agresji.Wszystkie pasma są bardzo ładnie sklejone co daje nasycenie dżwiękiem bogatym w detale.Słuchanie tego kabelka to sama przyjemność.Rewelacyjny kontakt z dystrybutorem(oby to się nigdy nie zmieniło)Dziś kabelek pożyczyłem koledze który po testach żegna się zQed Genesis Silver Spiral na żecz Hotline Blue Spiral.
Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe.
Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.
Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.
Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.